Çift Katlı Prefabrik Evler
02.08.2017

Çift Katlı Prefabrik Evler

Villa yapı prefabrik, prefabrik ev, prefabrik fabrika, prefabrik şantiye, prefabrik ofis, prefabrik yaşam konteyneları, prefabrik sosyal tesislerin üreten, kaliteli hizmet garantisi, güven ve ekonomiklik unsurlarının bir arada yürütüldüğü hizmetleri sunan bir firmadır.

Modernleşen çağda inşa edilen evlerin, görüntüleri ve özellikleri bakımından kazanmış olduğu lüks ve cazibe veren özellikler neticesinde her geçen gün ev tüketimi artmaktadır. Normal standartlarda inşa edilen evlerin sahip olduğu özellikler sadece evin inşasında kullanılan uygulamalarla teknik anlamda çift katlı prefabrik evlerden farklılık göstermektedir. Bunların dışında prefabrik çift katli evler ile betonarme evler arasında özellik ve kullanım bakımından çok fazla bir farklılık bulunmamaktadır.

Çift katlı prefabrik evler güvenlik açısından değerlendirildiğinde, deprem gibi afet durumlarına karşı daha güvenli yapılardır. Özellikle de deprem riski yüksek olan bölgelerimizde ya da daha önce şiddetli deprem yaşayan bölgelerimizde, çift katlı prefabrik yapılara daha fazla rastlanmaktadır.

Villa yapı prefabrik tarafından üretilen çift katlı prefabrik evlerde tuvalet, banyo, oturma odası, yatak odası, mutfak gibi yaşam alanlarını oluşturan odalar genellikle uç artı bir şeklinde bulunmaktadır. Çift katlı prefabrik evlerde ısınma, enerji kullanımı ve su tesisatı bakımından gerekli olan onayların alınması çerçevesinde, sistemler evlere yerleştirilir ve ısınma ve ses yalıtımı gibi unsurlardan dolayı herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz evlerde ısı yalıtımı kalitesi yüksektir.

Çift katlı prefabrik evlerimiz, villa yapı prefabrik firması vasıtasıyla kısa sürede üretilmektedir. Zamanın ekonomik kullanılmasını sağlayan prefabrik yapılaşma sayesinde çift katlı prefabrik evler üretilerek müşterilerimize 30 ile 60 gün arasında teslim edilmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz prefabrik yapının yapım bedeli anahtar teslimi süreci içerisinde tamamlamalıdır.

Çift katlı prefabrik evlerin fiyatları metrekare hesabından yola çıkılarak yapılmaktadır. Çok cüzi ve ekonomik fiyat seçeneklerinde yüksek oranlı fiyatlara kadar seçenekler sunulmakta olup, fiyatlar normal bir betonarme ev kadar da yüksek değildir.

Değerli müşterilerimiz, bahçe düzenlemesini gönlünüzce yapabileceğiniz, çift katlı prefabrik eve sahip olmak ve istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ekonomik fırsatlarımızdan yararlanabilir, keyfini çıkartabilirsiniz.

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0534 392 95 47

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP