EN KULLANIŞLI PREFABRİK EV...
28.08.2018

EN KULLANIŞLI PREFABRİK EV...

    Prefabrik evler çok çeşitli biçimlerde daha kullanışlı hale gelebiliyor. Örneğin katalog projelerindeki prefabrik evlerin oda sayıları, büyüklükleri, mutfak, banyo bölümleri vs. sizlerin de hayal gücüyle değişiklik göstererek sizlerin rahat ve huzurlu bir evde yaşamanız sağlanabiliyor.

    Bir prefabrik ev alırken prefabrik ev fiyatlarını etkileyen unsurlar olarak gördüğümüz proje içi değişiklikler aile bireylerinin istekleri doğrultusunda olağandan tamamen farklı bir yapı ortaya çıkarıyor.

    Prefabrik ev fiyatının azaldığı veya arttığı durumlar olabilir. Mesela salon ile mutfağın ayrı olduğu bir prefabrik evde salon ve mutfak birlikte değerlendirildiğinde azalacak malzemeden dolayı prefabrik ev fiyatında da azalma olacaktır. Fakat tam tersi düşünüldüğünde yani artan malzemenin yaşandığı yatak odası içerisinde bir de ebeveyn banyosu durumunda prefabrik ev fiyatında artış görülecektir.

    Genelde ayağınızın toprağa bastığı yazlık, köylük, bağ, bahçe gibi yerlerde tercih edeceğiniz prefabrik evinizin yanında bahçe malzemelerinizi koyabileceğiniz veya odunluk, kiler olarak da tercih edebileceğiniz bir prefabrik depo da yaptırmanız mümkündür. Bu sayede sürekli kullanmadığınız eşyalarınızı barındırabileceğiniz güvenli bir kapalı alana sahip olabileceksiniz. Ayrıca prefabrik evinizin yanında tercih edeceğiniz prefabrik deponuzun çatı şekli, dış cephe kaplama ve boya renklerinde de bir uyum sağlandığında estetik anlamda güzel bir görüntü yakalanmış olacaktır.

    Villa Dizayn Prefabrik, prefabrik ev fiyatlarının sizlerin tercihleriyle değişkenlik göstereceği düşüncesiyle ve teknik becerisiyle en kullanışlı evin sizin eviniz olacağı sloganıyla Türkiye pazarında en büyük üretici konumundadır...

 

https://www.facebook.com/luksvilladizayn/

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP