EN UCUZ PREFABRİK EVLER
02.08.2017

EN UCUZ PREFABRİK EVLER

Villa yapı prefabrik galvaniz saçları ve metal aksamlarından oluşan ürünlerini, tek parça ve demonte şeklinde üreten, ürettiği prefabrik yapılarda kullanılan ve Türkiye’yi prefabrik yapı sektöründe Almanya, Türkmenistan, Kuzey Afrika, Irak, İran, Azerbaycan, İngiltere, Libya, Tacikistan, Romanya, Sudan, Bulgaristan, Nijerya, Suudi Arabistan, Ukrayna ve Gürcistan’da tanıtan bir firmadır.

Villa yapı, yıl içerisindeki ekonomik değişikliklerden etkilenmeden, hizmetlerini sürdürmektedir. Prefabrik evlerin beton örme evlerden daha ekonomik unsurları oluşturması nedeniyle, prefabrik yapılar müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Villa yapı prefabrik firmasının, imalat ve montajında görev alan personelleri, hizmette gerekli olan tüm teknik bilgi ve tecrübeye sahip olarak Türkiye’deki en ucuz prefabrik ev fiyatları örneğini oluşturan yapıları üretmektedir.

Villa yapının üretmiş olduğu prefabrik yapılar içerisindeki modellerimiz, Türkiye’deki en ucuz prefabrik ev fiyatlarını hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet garantisiyle siz değerli müşterileri için belirlemektedir. Mimari, elektrik ve sıhhi tesisat projelerini aynı zamanda mekanik plan ve zemin etüt belgelerinde ruhsat izin işlemlerini tamamlayan müşterilerimize istediği evin niteliklerindeki kat sayı dâhilinde, en ucuz prefabrik ev fiyatları fırsatlarından yararlandırılması sağlanmaktadır.

Villa yapı, müşterilerine sunmuş olduğu en ucuz prefabrik evlerin fiyatlandırmalarındamontaj hizmeti, duvar paneli, birleşim elamanları, şap, seramik, halı, fayans ve bunun gibi unsurlardan oluşan tavan kaplama masrafları dâhil olamamakla beraber, bina harici dış bağlantı olarak sınıflanan elektrik, pis su, temiz su için tesisat izin belgelerindeki masraflar ve kalorifer, klima gibi sıtma ve soğutma sistemleri masrafları müşterilerimize ait olup, yapı fiyatlarımıza dahil değildir. Ayrıca İstanbul harici illerimizde de hizmet verilmekte olup, görevli ekibin konaklama, yemek ücretleri ile nakliye ve nakliye sigorta bedelleri müşterilerimizden talep edilmektedir.

Villa yapı, en ucuz prefabrik ev fiyatları fırsatlarıyla alınan prefabrik yapıların ödeme işlemlerinde, müşterilerimizden ödemelerin %40’ı peşin ödeme olarak alınmakta olup, geri kalan %60’lık kısmı ise 30 ya da 60 gün süreyle gösterilen vade seçeneklerinde tahsis edilmektedir. Firmamızdan prefabrik ev satın alan müşterilerimize en fazla 60 gün içerisinde evleri teslim edilmektedir.

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0534 392 95 47

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP