HERKESTE OLANI SEVMEM DİYORSANIZ...
20.07.2018

HERKESTE OLANI SEVMEM DİYORSANIZ...

 

    Prefabrik sektöründe öncü firma olan Villa Dizayn sizlere ekonomik – standart – ve lüks paketleri içeren modüler evler üretiyor.

    Günümüz şartlarında teknolojik ve mimari gelişmeleri dikkate alan firmamız birçok firmada görebileceğiniz 2,50 cm yüksekliğindeki düz betopan duvarlardan oluşan prefabrik ev olarak adlandırılan ancak görüntüde basit bir şantiye binası olan yapılar yerine çok daha modern ve şık yapılar üretmektedir.

    Yaşam alanlarında nefes almayı güçleştiren 2,50 cm yüksekliğindeki duvarlar firmamız tarafından basık ve rahatsız edici görülmüştür. Bu nedenle konut olarak istenilen prefabrik yapılarda yüksekliği 2,80 cm olan duvarları ferahlık isteyen herkes için uygun görmüştür.

    Farklı olarak Türkiye de hiçbir firmada bulunmayan ve tamamen Villa Dizayna ait ahşap desenli duvarlar, prefabrik evinize adeta görsel bir şölen havası katıyor.

    Akıllardaki olumsuz prefabrik düşünceleri kazıyarak betonarme yapılara alternatif niteliğinde dayanıklı, estetik, ekonomik ve birçok konuda üst düzey tasarımlar yine Villa Dizaynın kaleminden çıkıyor.

    Villa Dizaynın her türlü seçeneği önünüze sunan geniş bir çalışma alanı olması seçimlerinizi yapmakta sizlere kolaylık sağlıyor. Çünkü bu sayede size verileni değil sizin seçtiklerinizin uygulandığı bir sistemin içerisinde kendinizi daha etkin bir rol oynarken göreceksiniz.

   Gözlerinizi kapatıp hayallerinize odaklanın ve gözlerinizi açtığınızda Villa Dizayn Prefabriğin çok kısa bir zamanda sizleri gerçekleştirdiği hayallerinizle baş başa bırakıyor olmasının keyfini çıkarın…

 

 

 

 

 

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP