Prefabrik Ev Fiyatları 2016-2017
02.08.2017

Prefabrik Ev Fiyatları 2016-2017

Günümüzde kolay kullanım imkanının yanı sıra özellikle uygun fiyat ve kısa sürede kurulum imkanı sağladığından sıklıkla tercih edilmektedir. Hazırlanan projelere göre evlerin bitim aşamasında anahtar teslim edilmesi ile kullanıma hazır olmaları alanların beklemeden yaşam alanlarında yaşamlarına devam etmelerine imkan sağlamaktadır. Depreme dayanıklı olan bu yapıların özellikle bu amaç ile tercih edilmesi daha güvenli alanlar oluşturmaktadır. Isı ve ses yalıtımı olduğundan evlerde dışarıya karşı daha etkili bir koruma olanağı bulunmaktadır. Yaz kış devamlı kullanım için uygun oldukları için her alanda rahatlıkla kullanılabilirler. Prefabrik yapılar oluşturulan iskelet üzerine kurulumu parça parça yapıldığından taşıma sırasında büyük çaplı sorunlara da neden olmazlar. Bu sayede belirlenen projeye göre üretilen parçalar kurulum yapılacak olan alana getirilerek profesyonel ekip tarafından parçaların montajı yapılarak kısa süre içinde işlemler tamamlanır. Prefabrik ev fiyatları 2016-2017 yılında da normal betonarme evlere oranla oldukça uygundur. Kullanılan malzemeler, projenin şekli, metrekaresi ve daha pek çok farklı etken nedeni ile üretilecek olan evlerin fiyatlarında değişiklik gözlenmektedir. Kullanılan malzemelerin farklılığı önemli ölçüde etkilese de daha kaliteli sonuçlar almak isteyenlerin kaliteli malzeme tercih etmesi doğru sonuç almalarını sağlayacaktır.

 

1+1, 2+1, 3+1 ve daha büyük ev arayanlar için tek kat, çift kat veya tripleks projeler üzerinden satışlar yapılır. Tek kat tercihlerde odalar bir katta olacağından projede yerlerinin konumlandırılmasına göre işlem yapılır. Çift kat modellerde alt ve üst kat için farklı seçimler yapılabilir. Metrekare modellerde etkileyici olduğundan bu durumda tercihler fiyatları belirleyici olmaktadır. Prefabrik ev fiyatları 2016-2017 yeni proje seçenekleri içinde uygun modelleri oluşturmaktadır. Hazırlanmış olan projelerin kurulumu bu alanda uzman olan ustalar tarafından yapılacağı için sonuçta ortaya çıkan evler daha uzun süre sorunsuz olarak kullanım imkanı sağlamaktadır. Kurulumun yapıldığı aşamada projelerde belirlendiği gibi gider boruları ve elektrik hattı içinde alanlar oluşturulur. Avize çıkıntıları, kartonpiyerler, boyama, tuvalet, banyo ve mutfak içerisinde bulunması gereken mobilyalarda fiyatlara dahil edildiğinden bu konuda tamamen kullanıma hazır olarak teslimatları yapılır. Teslim edilen evlerde boyama sıkıntısı da olmadığından sahipleri istedikleri her an yaşam alanı olarak kullanmaya başlayabilirler. Betonarme evlerden görünüm olarak farklı olmayan prefabrik yapılar kullanım aşamasında özellikle dayanıklı yapısı ile daha sık tercih edilmeye başlanmaktadır. Bu durumda sorun yaşanmadan kullanım için her alana rahatlıkla götürülebilen yapıların istenildiğinden demonte hale getirilmesi de seçilmesinde bir diğer etken olarak düşünülebilir.

Prefabrik ev fiyatları 2016-2017 yılında yenilenerek yeni modeller ile satışa sunulmuş olsa da ev fiyatlarının her geçen gün artmaya devam etmesi nedeni ile bakıldığından daha uygun seçenekler sunulmuş olmaktadır. Çift katlı modellerde üst kata çıkış için merdivende kullanıldığı için metrekare buna göre farklı bir projelendirme ile şekillendirilir. Fiyatları belirleyici olan seçeneklere göre her yeni projenin fiyatı da farklılık gösterebilir. Çelik malzeme ile hazırlanan iskelet daha dayanıklı olduğundan uzun yıllar sorun yaşanmadan kullanıldığı gibi istenildiğinden parçalarına ayrılarak daha rahat bir şekilde yeni bir adrese kurulumu da mümkündür. Parçalara hava koşulları etki etmediğinden uzun süre bekletilen parçaların kullanım olanağı da bulunmaktadır. Devamlı olarak artan ev piyasası bu anlamda hem dayanıklı hem de kullanışlı alanlara sahip olmak için prefabrik sektörüne yöneltmektedir. Her bir ayrıntısı düşünülerek hazırlanan projeler talep edilmesi halinde kısa süre içinde verilen adrese götürülerek bu şekilde uzman ekip tarafından kurulumu itinalı olarak yapılmaktadır.

ARA WHATSAPP