PREFABRİK EV MODELLERİ 2017
02.08.2017

PREFABRİK EV MODELLERİ 2017

Villa yapı prefabrik, prefabrik yapı ürünleri ve prefabrik evler üretmekte olan bir firmadır. Villa yapı prefabrik firması, uzun dönemlerde kullanıma açık olan prefabrik evlerini eskiden kalma kültürle bugünü harmanlayarak çeşitlendirmektedir. Firmamız villa yapı prefabrik, prefabrik ev modellerini deneyimleri neticesinde müşterilerine sunduğu fikir seçenekleri ile ve müşteri isteği doğrultusunda çeşitlendirmektedir.

Villa yapı prefabrik kullandığı malzeme bakımından en kaliteli nitelikte malzemeleri kullanarak prefabrik ev modellerini oluşturmaktadır. Vizyonunu yenilikçi anlayışla kuran villa yapı prefabrik prefabrik modelleri bakımından çeşitliliğin fazla olduğu bir firmadır. Tek katli ya da çift katli prefabrik modellerinin farklı tarzlarda üretimini yapmaktadır. Üretmiş olduğumuz prefabrik ev modellerinde kalite standartlarına uygun malzeme kullanılmaktadır.

Villa yapı prefabrik prefabrik ev modellerinde kendi ürününü kendisi yapan, alanında uzman lider kuruluşlardan biridir. Prefabrik evlerde modellerimiz, müşterilerimizin seçeneklerine sunulmakta olup, imalatına müşterilerimize yaptığımız sözleşme sonrası başlamaktadır. Prefabrik ev modellerimiz tek katli ve çift katli yapı unsurunu oluşturup oluşturmadıklarına göre öncelikle kendi sınıfında gruplandırılmaktadır. Tek katlı prefabrik ev modellerimizde değişik metre kare seçenekleri mevcut olup, prefabrik yapılarımızın dış zeminini betonla kaplamaktadır.

Prefabrik ev  fiyatları oda sayısı ve az bir farkla metre kare alanları prefabrik ev modellerimizde değişiklik göstermektedir. Belirlenen arazi ortamına yerleşimine sakınca bulunmayan hallerde müşterileri izin arsalarına diledikleri tarzda prefabrik ev modellerimiz üretmekteyiz. Prefabrik ev modellerimizi oluşturma sürecinde ücretlendirmeler müşteri seçimleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Villa yapı prefabrik, hayalinizde canlandırmış olduğunuz bir, iki ya da uç katlı prefabrik ev modellerini müşterilerin arzularına gire 125 metre kare alanın katları halinde üretmektedir. Prefabrik ev modelinizin uzman mimarlarımız tarafından istekleriniz doğrultusunda tasarlanması ile istediğiniz eve sahip olabilmektesiniz.

Villa yapı prefabrik dürüst, kaliteli ve güvenli ev almanın gerçekleştiği tek adrestir. Üstelik bizim sunmuş olduğumuz prefabrik ev model seçenekleri ve vermiş olduğumuz hizmete karşılık ödeme kolaylıklarımız doğrultusunda, konut piyasasında betonarme evlere sahip olabilmek için başvurduğunuz konut kredisi gibi oluşumların faizlerinden kurtularak ekonomik bir şekilde istediğiniz modeldeki prefabrik eve sahip olmaktasınız.

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0534 392 95 47

ARA WHATSAPP