Prefabrik evler fiyat listesi 2017
02.08.2017

Prefabrik evler fiyat listesi 2017

Kendinize uygun, bahçeli, istediğiniz oda sayısına sahip bir ev mi arıyorsunuz? Evimizin bütün odaları, iç ve dış tasarımları bizim isteğimiz doğrultusunda gerçekleşsin diye mi düşünüyorsunuz? Piyasadaki apartman dairelerini ve müstakil evleri araştırıp istediğiniz gibi bir ev bulamadınız mı? Piyasadaki ev fiyatları bütçenizin çok mu üzerinde? Prefabrik evler fiyat listesi ile ilgili bir araştırma mı yapmak istiyorsunuz? O zaman size firmamızın ürün seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye edebiliriz. Tek katlı ya da çift katlı, tek oda, iki oda, üç, dört ya da sizin istediğiniz kaç oda ise sayısı artırılabilecek şekilde tasarımı yapılan, planı çizilen ve parçaları oluşturulan ev modellerimiz için internet sitemizden fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler bulunmaktadır. Standart ev tipleri üretmektense sizin isteklerinizi dikkate alarak tasarlanan evlerimizde standart olan şey sadece malzemelerimizin, evlerimizin ve ekibimizin kalitesidir. Bu sebeple firmamız üzerinden yapacağınız prefabrik evler fiyat listesi araştırması sonucunda piyasadaki ev fiyatlarına göre çok uygun seçeneklerle karşılaşacağınızı göreceksiniz. Ayrıca bir ev inşa etmek istesiniz ve hayat standartlarınız normalin çok çok üzerinde değilse ömrünüz boyunca çalışıp biriktiremeyeceğiniz kadar çok borç altına girmek zorunda kalabilirsiniz. İşte firmamızın ürettiği prefabrik yapıların kalitesi, kullanılan galvaniz malzeme ile yapılan üretim sonucunda paslanmaz özellik göstermesi, uzun süre dayanıklı olması size piyasadaki beton evlere ödeyeceğiniz paradan daha az ve bütçenize uygun seçeneklerle istediğiniz eve sahip olma şansı vermekteyiz.

Evlerini inşa ettiğimiz birçok kişinin hayatlarına dokunmaktan ve onları istedikleri gibi bir ev sahibi yapmaktan mutluluk duymanın dışında onların bizden memnun kaldığını görmek de bize büyük isteklendirme sağlamaktadır. Gerekli sağlamlık testleri yapılarak ve inşa etme, monte işlemleri, elektrik ve su tesisatının çekilmesi, kapıların ve diğer parçaların inşası, banyo ve tuvalet için kullanılması şart olan duş teknesi, batarya, küvet, klozet takımlarının müşterilere verilmesi de firmamızca ücretsiz sağlanmaktadır. Prefabrik evler fiyat listesi karşılaştırması yapıldığında, piyasadaki diğer yapılara göre firmamızın daha uygun bir seçenek olacağına karar vereceğinizden eminiz.

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP