Dubleks Prefabrik Ev fiyatları
02.08.2017

Dubleks Prefabrik Ev fiyatları

Dubleks Prefabrik Ev fiyatları olan Hayallerinizdeki iki katlı eve bir türlü kavuşamadınız mı? Bir iki katlı ev almak istiyorsunuz ancak piyasa şartları sizi zorluyor mu? Piyasadaki iki katlı evlerin hiçbiri sizin zevkinize uygun değil mi? Apartman dairesinde oturmak istemiyor, müstakil ev bulmakta da zorlanıyor musunuz? Firmamız prefabrik yapı üzerine hizmet vermeye başladığı günden bu güne sizin bu gibi şikâyetlerinize ve beklentilerinize çözüm bulmak için çalışmaktadır. Dubleks evler hakkında araştırma yapmak isteyen ve “Dubleks prefabrik ev fiyatları ne kadar?” diye merak edenler için firmamızın internet sitesini araştırmasını tavsiye etmekteyiz. Üstelik mobil uygulamamız yardımıyla artık cep telefonunuzdan da çok kolay bir şekilde prefabrik ev modellerimize bakabilirsiniz.

 

Dubleks prefabrik ev fiyatları seçeneklerimizin istediğiniz evin büyüklüğüne, istediğiniz ekstra uygulamalara göre değişmektedir. Bunun yanı sıra evinizin parçalarının oluşturulması, birleştirilmesi, elektrik ve su tesisatının çekilmesi gibi işlemlerin tamamı ev fiyatına dâhil olarak size verilen bir hizmettir. Ayrıca banyo ve tuvalet için klozet, batarya, küvet gibi parçalar da müşterilerimize ücretsiz takdim edilmektedir. İsteğiniz dâhilinde ayrıca ücret talep edilerek yapılan işlemlerimiz ise şu şekildedir:

-Zemin betonu ve yapılacak olan her türlü hafriyat işleri,

-Zemin ve duvarların fayans, şap gibi farklı malzemelerle kaplanması işlemleri,

-Binanın kurulumu için halledilmesi gereken resmi işlemler,

-Bina ya da zemin için yapılacak olan yalıtım işlemleri,

-Telefon ve bilgisayar gibi tesisatların çekilmesi gibi işlemler,

-Elektrik, pis su, temiz su gibi bina harici dış bağlantıların kurulması,

-Kalorifer, klima gibi ısınma ve soğutma sistemlerinin kurulumu,

-Mutfak ve banyo dolaplarının yapılması, kurulması,

-Nakliye ve nakliye sigortası,

-İl dışındaki montaj işlemlerinde montaj ekibinin konaklama ve yemek ihtiyacı ev kurulumundaki ekstra ücretli işlemler içinde yer almaktadır.

Dubleks evin inşası için gerekli olan bu ekstra işlemlerin sizin tarafınızdan ya da firmamızca yapılması artan maliyete de bağlı olarak müşteri isteğine göre şekillenmektedir. Dubleks  prefabrik ev fiyatları, evin metrekaresine göre 56 bin Türk Lirası ile 91 bin Türk Lirası arasında değişim göstermektedir. En düşük metrekare 82 en büyük metrekare ise 155’tir.

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP