Kampanyalı prefabrik evler ile belirleyeceğiniz oda sayısına ilave olarak bir oda da bizden sizlere hediye. Bulunan arsanıza uygun olması koşulu ile firmamız evlerinizin yapımında sizlere sunmuş olduğu kampanya ile fazla oda sahibi olmanızı sağlamaktadır. eski maliyetinizi artırmadan evinizin kullanılabilir alanını artırmak artık firmamız ile mümkündür.

Kampanyalı Evlerin Faydaları

Kampanyalı prefabrik evler her aile bireyinin kendisine ait odasının olmasını sağladığı gibi geniş kullanım alanı ile misafirlerin daha konforlu olarak ağırlanmasını sağlamaktadır. her kullanımda farlı faydalar sunan prefabrik evlerde firmamızın sunmuş olduğu uygun fiyata ek kampanyası ile kullanımdan en yüksek verimi elde edeceksiniz. Firmamızın sunmuş olduğu evler ile iligli faydalar şunlardır;

  • • Aynı maliyet ile daha fazla oda sayısı elde edilir.
  • • Eşyaların daha rahatça yerleşmesi sağlanır.
  • • Ev kullanımında daha ferahlık elde edilir.
  • • Estetik ve şık tasarım sunarak daha modern yapı oluşturur.

firmamızın katkıları ile bu beklentilerinizin hepsi eksiksiz olarak karşılanacaktır.

Prefabrik Evler Ve Doğa Şartları

Kurulmadan önce gerek malzeme seçimi, gerek ise kurulum teknikleri olarak kampanyalı prefabrik evler doğa şartları hesaplanarak yapılmaktadır. Genel olarak depremlere karşı yapımı ile ortaya çıkan prefabrik evler zaman içerisinde gelişen teknolojinin uygulanması le daha dayanıklı yapılar olmuştur. Vidalar ile birbirine bağlan parçalar gerekli olan esneklik yapısını sahip olduğundan dolayı deprem esnasında herhangi bir yıkım sorunu çıkarmamaktadır.

Kampanyalı prefabrik evler titizlik ile yapımı sayesinde gerek çatı kısmında gerek ise duvar bölümünde mevsimsel şartların olumsuzluklarını ortadan kaldırmaktadır. Yağan yağmur ve karın çatıdan kolay şekilde atılması, fırtınaların duvar ve çatıları etkilemesi sağlanmaktadır. Prefabrik evler kullanım açısında beton yapılardan daha çok güven oluşturmaktadır. Böylece prefabrik evlerin beton evle ile karşılaşmasında maliyetin yanı sıra güvenlikte ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanacağınız dayanıklı evler için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Daha düşük maliyetleri sunan kampanyalarımız ile sağlam ve güzel tasarımlı evlerinize kısa süre içerisinde kavuşacaksınız.

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP