ERZİNCAN'DA PREFABRİK EV
20.09.2018

ERZİNCAN'DA PREFABRİK EV

    Türkiye prefabrik konut pazarı lideri olan Villa Dizayn prefabrik, çeşitli iklim şartlarına uygun prefabrik evler üretmektedir.

    Doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle, güneyiyle tüm zorlu hava şartlarında sizlere güven ve kaliteyi garanti eden Villa Dizayn Erzincan’da prefabrik ev talebinde bulunan müşterisine bu projeyi hazırlıyor.

    Kışın doğu bölgesinin çetin hava şartlarını yaşayan Erzincan iline özel olarak hazırlanan prefabrik evimiz yazında, kışında içerinde güvende ve huzurla oturmanıza yardımcı oluyor. Müşterimiz başta betonarme ev düşünse de ilk etapta güvenemediği prefabrik evlere Villa Dizayn Prefabriğin kalite kokan malzemesi ile tanışınca ve prefabrik ev fiyatının da yapacağı betonarme yapının yarı fiyatına olduğunu öğrenince daha cazip bakıyor.

    Prefabrik ev fiyatlarının uygun olması kaliteli olduğu anlamına gelmiyor. Uygunluktan kasıt betonarme düşünenlerin prefabrik ile arasında ki fiyat farkıdır. Prefabrik ev fiyatları da her firmada farklılık gösterir. Burada önemli olan prefabrik ev fiyatlarında kaliteye odaklanmaktır ucuz olmasına değil.

    Erzincan’da prefabrik ev düşünenler Villa Dizayn Prefabrik ile akıllarda hiçbir soru işareti kalmadan çatısında osb + membran uygulamasıyla, duvar kalınlıklarının arttırılmasıyla ve çatı eğiminin iklim koşuluna dayanıklı olması örneğin dik çatı eğimi tercihi yapılmasıyla prefabrik eviniz kışa hazır bir hale gelmektedir.

    Kaliteyi bulmak zordur fakat Doğunun İncisi olan Erzincan’a da kalite yakışır…  

https://www.facebook.com/luksvilladizayn/

 

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP