KALİTEYİ UCUZA ALABİLİR MİYİM ?
27.07.2018

KALİTEYİ UCUZA ALABİLİR MİYİM ?

    Yapılan araştırmalar sonucu betonarme ev fiyatları, prefabrik ev fiyatlarından iki kat daha yüksek olduğu tespit edilmiştir.

    Şuan ki verilere göre prefabrik evlerin metre kare fiyatları 600 TL ile 800 TL arasında seyir etmektedir. Bu rakamlar betonarme evlerde metre karesi 1350 TL ile 1600 TL arasındadır.

    Prefabrik ev fiyatlarını bu rakamları göz önüne alarak daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Çünkü betonarme yapılar başlı başına sonu olmayan bir maliyet karmaşasıdır. Prefabrik evlerin sözleşmeleri esnasında anlaşılan ücret ne ise evinizin teslimatına kadar aynı ücret geçerli olacaktır. Bu da sürekli olarak sizden çeşitli bahanelerle ücret talep edilen betonarme yapılardan farklı olarak sizleri maddi bir erozyondan kurtarmaktadır.

    Zaman en değerlimizdir ve bundan dolayı bir ev yaptırmaya karar verdiğimizde zaman tasarrufu sağlamak adına prefabrik evler dikkatleri üzerine çekmektedir. Vakit nakittir anlayışıyla da hareket ediyorsak prefabrik evlere alternatif üretmek daha da güç bir hale gelmektedir.

    Sizler hayallerinize ulaşmakta ısrarlıysanız Villa Dizayn Prefabrik, prefabrik ev ihtiyacınızı çözecek en doğru adrestir. Hizmette sınır olmaz diyen Villa Dizayn, prefabrik ev fiyatlarında ki farklılıklarıyla düşük, orta ve yüksek fiyatlı prefabrik ev projeleri sunarak sizlere seçme imkanı sağlıyor.

    Prefabrik ev fiyatlarını etkileyen bir başka unsurda prefabrik evinizi kaliteli isteyip ucuza alma anlayışıdır. Dünyanın hiçbir yerinde ucuz olan kaliteli değildir, kaliteli olan da ucuz değildir. Villa Dizayn, prefabrik ev düşünenler için fiyatı aşağıya çekmek için hiçbir zaman kaliteden taviz vermemektedir. Bu anlayışla prefabrik sektöründe gelinen noktada lider, öncü firma olma hakkını kazanmıştır.

  Unutmayın prefabrik ev fiyatları ucuz da olabilir, pahalıda önemli olan alacağınız prefabrik evin kalitesidir…

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP