Prefabrik Villa Fiyatları 2017
02.08.2017

Prefabrik Villa Fiyatları 2017

13 yıldır prefabrik sektöründe aktif olarak hizmet veren ve tanınan, Prefabrik Villa Fiyatları 2017  piyasasında bir marka olan firmamız vasıtasıyla hayallerinizdeki villalara sahip olabilirsiniz. Villalar betonarme yapılarda çok yüksek fiyatların söz konusu olduğu birebir bahçesi olan, evinizdir. Bu bağlamda bakıldığında bahçesinde ailenizle ve dostlarınızla birlikte sadece size özel bir konut hakkından yararlanmış olursunuz.

Villa yapı, üretim modellerini işinde uzman mimarları tarafından tasarlamakta olan bir firmadır. Firmamıza prefabrik villa yaptırmak amacıyla başvuru yapan müşterilerimizin istedikleri villa modeli mimarlarımız tarafından tasarlanır. Ve 20000 metre kare alana yayılmış olan geniş teknolojik imkânlara sahip fabrikamızda üretilir. Villa yapının belirlemiş olduğu standart fiyatlandırma ölçeklerimiz dışında ilave olarak arzu ettiğiniz ve prefabrik villanızda bulunmasını istediğiniz teknik özelliklere göre prefabrik villa fiyatınızdeğişmektedir.

Prefabrik villanızın betonarme konutun verdiği konforu sağlayabilmesi, sağlam olması, uzun dönem boyunca kullanılabilir olması ve yalıtım unsurlarını üst düzeyde bulundurması amacıyla firmamız villa yapı prefabrik, uluslararası kalite standartlarına uygun malzemeler kullanarak villanızın üretimini yapmaktadır. Firmamızın kullanmış olduğu galvaniz saç ve metal materyaller paslanmaz nitelikte olup, kaliteli ürünlerdir. Bizim yapınıza standart olarak koymakta olduğumuz teknik malzemeler size belirtmiş olduğumuz prefabrik villa fiyatımızın içerisinde yer almaktadır. Bu malzemelere ilave olarak ek talepler ilave edilmesi ve firmamız tarafından eklerin yapılması durumunda prefabrik villa fiyatları doğal olarak artış gösterecektir. Prefabrik Villa Fiyatları 2017  Fakat bu artış hiçbir zaman betonarme konut kadar olmayacaktır.

Prefabrik Villa Fiyatları 2017 Teknik özellikleri bakımından iki veya üç katlı olan villalarımızda müşterimizin isteği doğrultusunda odaların konumunu ve sayısını belirlemekteyiz. Hayalinizdeki villada olmasını istediğiniz oda sayısına bağlı olarak prefabrik villa fiyatınız ortaya çıkmaktadır. Sektöründeki hesaplamaların metre kare alanından hesaplanmasından dolayı, villanızdaki oda sayısı fiyatın yükselmesine neden olmaktadır.

Değerli müşterilerimiz, sizin istediğiniz özellikler ve bizim standart ücretlendirme tarifemiz üzerinden prefabrik villa fiyatı ortaya çıkmaktadır. İstediğiniz nitelikte, hayalinizi süsleyen bahçesinde çocuklarınızın koşup oynayabileceği konutunuzu alabilmek için bilgi alma servislerimizden bize ulaşabilirsiniz. 0 216 392 2691 no’lu telefon numaramızdan bizleri arayarak istediğiniz özelliklerdeki villanın fiyatını öğrenebilirsiniz.

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP