Dubleks Prefabrik Evler
12.06.2021

Dubleks Prefabrik Evler

Dubleks prefabrik evler gerek istediğiniz şık bir tasarımı oluşturmak gerek ise arsanızı en verimli şekilde kullanmanız için sunulan seçenektir. İki katlı beton evlerin hem çok maliyetli olması hem de uzun süre içerisinde yapılması prefabrik evlere olan ilginin artmasını sağlamıştır. Bu evler ile geniş kullanım alanlarına sahip olacak aynı zamanda dışarıdan göz dolduran tasarıma kavuşacaksınız.

Dubleks Prefabrik Ev Seçenekleri

Dubleks prefabrik evler yapılacak olan arsanın belirlenen bölgesine uygun beton zeminin atılması ile başlamaktadır. Ardından ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak ve hayallerinizi süsleyecek farklı seçeneklerdeki evlerin kurulumu gerçekleşecektir. Arsanızda görselliği tamamlayacak olan prefabrik ev seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır;

Bu evlerde oda sayısının en verimli şekilde kullanılması ve konforun sağlanması için Dubleks prefabrik evler metre kare büyüklüğünü kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca eve balkon ekleyerek, çevreyi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dubleks Prefabrik Evler Ne Kadar Dayanıklıdır?

Her türden ölçümlerinin profesyonel ekiplerimiz ile gerçekleştirdiğimiz Dubleks prefabrik evler uygun malzemeler kullanılarak kurumaktadır. Vidalar ile bağlantıların yapılması ve esnek yapısı ile depremlere karşı dayanıklı olan prefabrik evler, ayrıca mühendis hesaplamaları ile kurularak doğa olaylarına karşı dayanaklılık göstermektedir. Bu evler gönül rahatlığı içerisinde hiçbir sorun ile karşılaşılmadan kullanılmaya uygundur.

Evlerde kullanılan bütün malzemenin ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak seçilmesi ve bu malzemelerin alanında profesyonel ekip ile kurulması sayesinde uzun süre sağlamlığını korumaktadır. Dubleks prefabrik evler tüm testlerin yapılması ile teslim edilmekte e böylece uzun süre bakım ve onarım gideri ortaya çıkarmamaktadır.

Firmamız prefabrik evlerde malzeme kalitesi ve hizmet kalitesi eşleşmesi ile çalışarak, ev ile ilgili olan her konuda garantisini sunmaktadır. Evin kullanım ömrü süre içerisinde karşılaşılabilecek her türlü sorun karşısında tüm sorumluluğu üzerine alan firmamız, sizlerin ekstra bir maliyet yükü ile karşılaşmanızı engellemektedir. Sağlam ve bir o kadarda şık tasarımlı prefabrik evlere sahip olmanız için istediğiniz gün ve saatte bizlere ulaşabilirsiniz.

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP