Prefabrik Evin Mimari Nasıl Olur?
26.07.2022

Prefabrik Evin Mimari Nasıl Olur?

Prefabrik evin mimari nasıl olur? Sorusu evden beklentilerin tam olarak karşılanmasının yanı sıra, görünüş olarak da tatmin edici olduğunun açıklamasıdır. Prefabrik ev konusunda yıllara dayanan tecrübemiz ile işinin ehli mühendisler tarafından, bütün ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak mimari çizimleri yapmaktayız. Bu çizimleri sizlere özel olarak tasarlamakta, projeye sizleri yansıtan detayları dahil ederek, her konuda evinizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Prefabrik Evlerde Mimari Seçim

Prefabrik evin mimari nasıl olur? Sorusunda amaç isteklerinize cevap vermektir. Firmamız kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğu ev yapım süreci içerisinde, göstermiş olduğunuz arsa üzerine yapılacak uygun modeli size sunmaktadır. Bu kapsamda arsalarınız için;

  • Tek katlı 1+1 prefabrik ev,
  • Tek katlı 2+1 prefabrik ev,
  • Geniş aileler için tasarlanan tek katlı 3+1 prefabrik ev,
  • Geniş kullanım alanı ile 4+1 prefabrik ev,
  • Üst katın ferahlığı için 1+1 iki katlı prefabrik ev,
  • 2+1 iki katlı prefabrik ev,
  • İki katlı 3+1 prefabrik ev,
  • 4+1 iki katlı prefabrik evlerdir.

Prefabrik evin mimari nasıl olur? Konusunda evin projesi içinde garaj, balkon ve geniş giriş olması sizlerin tercihine bırakılmıştır. Tüm prefabrik evlerde beklenti ve zevkinizi karışlayacaksınız.

Prefabrik Ev Proje Çizim Süreci

Prefabrik evin mimari nasıl olur? Kapsamında istenen evin kurulması için evin planın oluşturularak malzemelerin imal edilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda gösterilen arsalarda belediyelerin mimar ruhsatı dahilinde metre kare büyüklükleri belirlendikten sonra evin metre karesi seçilir, tek ya da iki katlı olacağına karar verilmektedir. Aynı işlem tarlalara ev yapılması kapsamında kadastro şartına uygun olarak gerçekleşmektedir.

Prefabrik evin mimari nasıl olur? İle ilgili gerekli izinlerin doğrultusunda kullanım amacınızı tam olarak karşılayacak prefabrik evlerin iç projesi ile dış düzenlemesini sizler ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Uygulanacak projesinin hazırlanmasının ardından malzemelerin imalatından kuruluma kadar geçen 5 ile 7 gün sürenin ardından evlerinizi kullanımınıza hazır halde sizlere kusursuz şekilde teslim ediyoruz. Siz ev sahibi olmak için karar verin, bizimle birlikte evinizdeki konforu, şık tasarımı ve huzuru planlayarak ev sahibi olun.

 

 

 

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP