Prefabrik Evler Yangına Dayanıklı Mıdır?
15.02.2022

Prefabrik Evler Yangına Dayanıklı Mıdır?

Prefabrik evler yangına dayanıklı mıdır? Sorusu beton evler ile prefabrik evlerin karşılaştırılmasında yapılmaktadır. Prefabrik evler yapımında kullanılan malzemelerin teknoloji ile donatılması, her türlü dış eten hesaplanarak yapıldığından dolayı yangınlara karşı koruyucudur. Yanmaz malzemeler ile yapılan evler güven içerisinde zaman geçireceğiniz, huzurlu ortamları sizlere sunmaktadır.

Beton Yerine Neden Prefabrik Ev Seçilir?

Prefabrik evler yangına dayanıklı mıdır? Konusunda beton evlerin yerini tutan prefabrik evler sağlamış olduğu bir çok fayda neticesinde beton evlerin yerine tercih edilmektedir. bu kapsamda prefabrik evlerin son zamanlarda beton evlerin yerini almasının başlıca nedenlerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Beton evler uzun süre içerisinde yapılırken prefabrik evler yaklaşık 5 gün içerisinde kullanıma hazır hal gelmektedir.
  • Beton evlerde yapılması için mevsim şartı gerekirken prefabrik evler herhangi bir mevsime bağlılık bulunmaz.
  • Beton ev yapım aşamasında yeni maliyetleri ortaya çıkarırken prefabrik evler başlangıç fiyatı üzerinden teslim edilir, herhangi bir ilave maliyet yükü oluşturmaz.
  • Prefabrik evler yangına dayanıklı mıdır? İle ilgili olarak beton evlerin yapımı esnasında nem oluşurken prefabriklerde bu sorun ile karşılaşılmaz.
  • Beton evler yapıldığı arsada sabit kalırken prefabrik evler isteğe göre başka bir bölgeye taşınabilir.
  • Beton evler artan ihtiyaçlara cevap vermede yetersiz kalırken, prefabrik evler gerek duvarlarının yerinin değişmesi gerek ise oda ilave edilmesi ile ihtiyacı kolay şekilde karşılamaktadır.
  • Beton evlerde bakım ve onarım maliyetleri yüksek olurken prefabrik evler daha düşük onarım maliyeti sunmaktadır.

Prefabrik evler yangına dayanıklı mıdır? Konusu başta olmak üzere bu avantajlardan dolayı prefabrik evler artık beton evlerin yerini almıştır.

Prefabrik Evin Rahatlığı

Prefabrik evler her mevsim kullanılma özelliği ile sıcak ortamlar sunarken Prefabrik evler yangına dayanıklı mıdır? Gibi dış etkenlere karşı koruyuculuğu ile güveni getirmektedir. Firmamızın sizlere özgü olarak hazırladığı şık tasarımlı prefabrik evlerde istediğiniz konfora ulaşacaksınız. Beton ev yerine prefabrik ev tercih etmenizin karını yaşayacaksınız. Sizler ev yapmaya karar verin, arsanızı bize gösterin bizde sizlerle mimari projeyi hazırlayıp, kısa süre içerisinde evinizi teslim edelim.

 

 

Takip Et Abone Ol
ARA WHATSAPP