Prefabrik Ev Modelleri
02.08.2017

Prefabrik Ev Modelleri

Yapılarda son yıllarda prefabrik seçimleri daha uygun fiyatlar ile kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Çift katlı veya tripleks modeller arasından yapılacak olan seçimler ile her zevke uygun şekilde sonuçlar alınmaktadır. Prefabrik ev modelleri için farklı proje seçenekleri hazırlandığından bu konuda hem fiyatlar hem de kurulumu yapılacak olan alanın ölçülerine göre tercihler yapılabilir. İç ve dış alanlarında yapılacak seçimlerde hem modelleri hem de fiyatları etkilemektedir. Düşük oran ile yapılara sahip olmak isteyenler yeni modeller arasından en uygun olanları tercih ederek bu şekilde daha verimli sonuçlar elde edebilirler. Kısa sürede kurulumu yapılan bu villalar kullanıma hazır olarak sahiplerine teslim edilir. Yeni bir villaya sahip olmayı hayal edenler hayal ettiğiniz sonucu profesyonel olarak verilen hizmetler ile daha uygun fiyatlar ve kaliteli sonuçlar ile alabilirsiniz. Depreme karşı dayanıklı olduğundan günümüzde bu riske karşı önlem almak isteyenler prefabrik yapılara daha yoğunluk vermektedir. Bu alanda villa yapımı için farklı tarzlarda oluşturulan projeler bulunduğu gibi taleplere karşılık verecek şekilde yeni projelerde hazırlanarak sunulmaktadır. Hayal edin ve hayalinize kısa süre içerisinde kavuşun. Alanında uzman olan ekipler tarafından işlemin her aşaması itinalı bir şekilde yürütüldüğünden daha etkili sonuçlar alınmaktadır.

1+1, 2+1 veya 3+1 ev modelleri olduğu gibi prefabrik villa modelleri içinde aynı şekilde hazırlanan projeler bulunmaktadır. İki katlı ya da üç katlı olacak olan modellerde alt ve üst kat için farklı fikirler üzerinden işlem yapılmaktadır. Taleplere göre alt katta mutfak, oturma odası bulunurken üst katta banyo, yatak odası seçeneklerine yer verilmektedir. Tam tersi seçimler yapmayı düşünenler için ise alt ve üst kat yer değiştirerek daha farklı bir görünüm elde edilebilir. İlk bakışta ayırt edilmesi oldukça zor sonuçlar almak için bu alanda profesyonel olarak hizmet veren kişiler ile çalışmaların yapılması gerekir. Proje çizim aşamasında her ayrıntı hesaplandığı için detaylı bilgi almak isteyenler modelleri incelerken her odanın boyutu ve kullanım şekli hakkında daha fazla bilgi alarak bu şekilde seçimlerini yapabilirler. Metrekare için belirlenen boyutlarda yapılacak çizimler ile alandan en iyi şekilde yararlanılarak kullanışlı ve sağlam yapılar elde edilmektedir. Üretimden kurulum ve teslimat aşamasına kadar her alanda itinalı ve kaliteli çalışmalar yapıldığı için daha etkileyici sonuçlar alınmaktadır.

Kullanım açısından bakıldığında geniş ve daha rahat kullanım imkanı sağlayacak şekilde uzman kişiler tarafından projeler hazırlandığı için kaliteli sonuç elde edilmektedir. Prefabrik ev modelleri kataloglar halinde hazırlandığı ve görsel içeriklerde eklendiği için alım aşamasında daha fazla inceleme imkanı sunulmuş olmaktadır. Özellikle hazır projeler için bir örnekte bulunduğundan içerisinde gezilerek daha iyi veriler alınabilir. Kullanılan malzemelerin değişmesi ile fiyatlarda değiştiği gibi her modelin metrekare ölçüsü de fiyatlarda farklılık oluşmasına neden olmaktadır. Villaların maliyetleri düşünüldüğünde hem dayanıklı hem da kullanışlı bir alanı tercih etmek isteyenlerin son yıllarda daha prefabrik yapılara yöneldiği gözle görülür bir gerçekliği ortaya koymaktadır. Verilen standartlara göre hizmetler verildiğinden yapının dayanıklılığı konusunda emin olunabilir. Yapının iç tasarımı kullanılacak olan seçeneklerin yerleştirilme şekline göre değişebilir. Gider borularının belirlenen alanda olması için bu konuda detaylı bilgi verilmesi alt betonun atılması sırasında uygun şekilde kalıp hazırlanmasını da etkiler. Alt kısımda betonun yüksekliği taleplerinize göre değişeceği için herkes kendi isteğine göre danışarak bilgi aldıktan sonra betonun atılmasını sağlayabilirler. Montaj aşamasına betonun kurumasının ardından geçildiği için bu süre içerisinde beklenmesi gerekir.

Türkiye'nin Her Yerine Kurulum
ARA WHATSAPP