PREFABRİK EVLER
02.04.2019

PREFABRİK EVLER

Prefabrik evler bilindiği üzere 99 depremi ile birlikte hayatımıza girmiş ilk ismi ile deprem evleri olarak tanımlanmaktaydı. Prefabrik yapılar, beton yapılara göre deprem felaketlerinde esnek binalar olduğundan can ve mal kaybını en aza indiren yapılardır.

    Tek katlı prefabrik evler ve çift katlı prefabrik evler olmak üzere ikiye ayrılan prefabrik evler, istenilen büyüklüğe ve modele göre üretilmektedir. Prefabrik ev fiyatları alacağınız prefabrik evde kullanılan malzemelere göre değişmektedir.

    2019 prefabrik ev fiyatları, betonarme yapılara oranla yarı yarıya fark göstermektedir. Bir prefabrik kullanıcısı fiyat, zaman, kalite esaslı hareket etmek istiyorsa prefabrik üreticisi olan Villa Dizayna başvurabilir. Her bütçeye ve zevke uygun prefabrik konutlar üreten Villa Dizayn Prefabrik sizlerin hayallerine şık dokunuşlar yaparak güzelleştiriyor.

    İç ve dış cephede betopan malzeme, birleşim elemanları ve çatı sisteminde çelik malzeme kullanılan prefabrik konutlar uzun ömürlü olup bütçenize verdiği katkıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Aylarınızı harcadığınız beton binalar yerine 2019 prefabrik ev fiyatlarının cazibesiyle birkaç günde kurulan evlerinize oturarak büyük bir keyif duyacaksınız.

    Prefabrik bağ evi, bahçe evi, prefabrik villa kısacası her ihtiyaca uygun prefabriği alabileceğiniz Villa Dizayn prefabrik kataloğundaki çeşitli model prefabrikleriyle sizlere seçme hakkı sunmaktadır. Dilediğiniz model ve büyüklüğe göre istediğiniz renkte ve şıklıkta prefabrik eve sahip olacaksınız.

 

    İçinizi ısıtacak, görsel farklılıklarıyla sizlere hitap eden en güzel evi villa dizayn prefabrikte bulabileceksiniz. 1+1 prefabrik ev, 2+1 prefabrik ev, 3+1 prefabrik ev çeşitleriyle ailenizin genişliğine en uygun evin tercihini yapabileceksiniz.

    40 metre kare prefabrik ev, 50 metre kare prefabrik ev, 60 metre kare prefabrik ev, 70 metre kare prefabrik ev, 80 metre kare prefabrik ev, 100 metre kare prefabrik ev düşünenler villa dizaynın prefabrike evlerini ziyaret ederek, Gebze de prefabrik ev yapılarını ziyaret ederek bir prefabriğin içine girerek kafalardaki tüm soru işaretlerini silebilirler…

Tüm detaylar için;

(0216) 491 30 96

(0534) 392 95 47

ARA WHATSAPP